Блог

IP Телефонія Майбутнього liraX

Якщо Ви обслуговуєте клієнтів по телефону і хочете вийти на абсолютно новий якісний рівень обслуговування клієнтів, тоді без якісної IP телефонії ніяк не обійтися! Однією із багатьох переваг Віртуальної АТС LiraX є найкраща якість IP зв'язку в Україні. Підключись на безкоштовний тестовий період і переконайся особисто!

Рішення для управління відносинами з клієнтами — LiraCRM

Інтернет-Україна пропонує новий сучасний продукт, в сфері обслуговування клієнтів в Україні — хмаркове рішення LiraCRM.
LiraCRM являє собою новітню, спільну з нашими партнерами, розробку ефективного механізму управління роботою персоналу, управління взаємовідносинами з клієнтами, визначення ефективності рекламної компанії.

Детальніше...

Інтернет у Львові

Львів — європейське місто з багатою історією та архітектурою. Разом з тим воно не тільки історичне, але і сучасне з високорозвинутими комунікаційно-інформаційними технологіями. Весь світ користується благами інформаційної мережі Інтернет — не виключенням став і Львів.

Детальніше...

Системи відеоспостереження Львів

Впевненно і безпечно почуватись в сучасному суспільстві нам допомагають сучасні досягнення технічного прогресу. Без деяких речей ми вже не можемо уявити собі повноцінного повсякденного життя. Однією із таких ознак сучасності став відеонагляд.

Детальніше...